Spotkanie z siatkarzem Piotrem Nowakowskim w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z siatkarzem Piotrem Nowakowskim w ramach kampanii "Czytaj i wejdź do gry". Na wielbicieli czytania i siatkówki czekamy 18 kwietnia o godz. 18.00 w Czytelni przy Mszczonowskiej 43 a. Współorganizatorem wydarzenia jest Narodowe Centrum Kultury w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0

Piotr Nowakowski (ur. 18 grudnia 1987 w Żyrardowie) – polski siatkarz grający na pozycji środkowego, najbardziej utytułowany reprezentant Polski. Złoty medalista z Mistrzostw Świata 2014 i 2018. Mistrz Europy  2009, złoty medalista Ligi Światowej w 2012, zdobywca Pucharu Challenge 2024. Wielokrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski, medalista Ligi Mistrzów i Ligi Narodów. Wielokrotnie wybierany najlepszym środkowym, blokującym i zagrywającym imprez rangi mistrzowskiej.