Warsztaty z Sebastianem Sobowcem w MBP w Skierniewicach

17 i 18 września 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach odbył się cykl warsztatów prowadzonych przez Sebastiana Sobowca "Zależności i uzależnienia w przyrodzie". Za aktywne uczestnictwo i odważne wejście do świata przyrody dziękujemy uczniom skierniewickich szkół: Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II z oddziałami Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Zespołowi Szkół Zawodowych nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zespołowi Szkół Zawodowych nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego, Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Janusza Korczaka i Niepublicznej Szkole Podstawowej „Źródła”.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Co czuje natura" współfinansowanego przez MKiDN.

Joanna Kuciel-Frydryszak
Służące do wszystkiego