Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w urodzinowym konkursie internetowym. Prosimy o podanie dokładnej daty (dzień, miesiąc, rok) nadania bibliotece imienia Władysława St. Reymonta.

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl
Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

XVIII "Tydzień Bibliotek" w MBP w Skierniewicach
maja

Już po raz osiemnasty Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach włącza się do ogólnopolskiej akcji „Tydzień Bibliotek”. W tym roku, ze względu na stan epidemii, częściowo przenosimy się do przestrzeni wirtualnej, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony internetowej.

UWAGA!
kwietnia

27 kwietnia 2021 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą czynne do godz.16.00.

Aktualizacja systemu bibliotecznego. W związku z tym katalog online będzie niedostępny do północy.

Dobrych Świąt :)
kwietnia

Szanowni Państwo, niech będzie spokojnie, dobrze, wiosennie i z nadzieją :) Kłaniamy się świątecznie  - pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

115 lat Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach z dumą zawiadamia o swoich 115 urodzinach :)

Wszystkich zainteresowanych naszą historią zapraszamy do zakładki O bibliotece - Historia MBP

Konkurs internetowy MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w urodzinowym konkursie internetowym. Prosimy o podanie dokładnej daty (dzień, miesiąc, rok) otwarcia Czytelni Miejskiej.

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl
Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

UWAGA!
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza maj 2021r. miesiącem amnestii dla czytelników przetrzymujących materiały biblioteczne. Czytelnicy, którzy zwrócą przetrzymane książki, zostaną zwolnieni z opłat przewidzianych w regulaminie.

"Przeczytam 26 książek polskich pisarzy” - wyzwanie czytelnicze
kwietnia

Cech Fantastyki „SkierCon”, Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Skierniewicach oraz Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach przypominają o wyzwaniu czytelniczym "Przeczytam 26 książek polskich pisarzy”.

Uwaga!
kwietnia

3 kwietnia 2021 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Projekt MBP w Skierniewicach z dofinansowaniem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
marca

Projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach "Ludzkie/nieludzkie. Świat według Lema" otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu "Partnerstwo dla książki".

Olejnik Agnieszka
Odrobina magii