Warsztaty decoupage w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
lutego

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty decoupage "Serce dla ciebie". Zapraszamy 1 lutego 2020 r. o godz.13.00 do Filii nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60).

Na warsztaty zapraszamy dorosłych i dorosłych z dziećmi :) Obowiązują zapisy; prosimy o kontakt z biblioteką: 46 880 92 99.

Spotkanie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, promujące jego książkę "Symfonia życia".

Czekamy 17 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Wesołych Świąt :)
grudnia

Życzymy pięknego Bożego Narodzenia. Ciepła, życzliwości, wzruszeń i mnóstwa książek pod choinką. A nowy rok niech przyniesie tylko samo najlepsze.

grudnia

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie nieczynna do odwołania w związku z przenosinami do lokalu przy ul. Jagiellońskiej 8/16 (pawilon nr 8).

Filia nr 2 zmienia lokalizację na czas remontu Centrum Kultury i Sztuki (Reymonta 33).

Spotkanie z Darkiem Foksem
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach, Wydawnictwo Warstwy i pub Kwadrofonia zapraszają na promocję nowej książki poetyckiej Darka Foksa "Ludzie kultury", którą poprowadzi Maciej Robert. Zapraszamy 20 listopada (środa), godz. 19.00, pub Kwadrofonia, Rynek 32.

Spotkanie z Markiem Veithem w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Markiem Veithem, promujące jego najnowszy tom wierszy „Czas przemijania”. Zapraszamy 28 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

Uwaga, Filia nr 2!
stycznia

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie czynna od 13 stycznia 2020 r. Tymczasowa siedziba filii znajduje sie przy ul. Jagiellońskiej 8/16.

Filia nr 2 zmieniła lokalizację na czas remontu Centrum Kultury i Sztuki (Reymonta 33).

grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach będzie nieczynna 24 grudnia 2019 r. (wtorek).

31 grudnia (wtorek) wszystkie placówki MBP będa czynne do godz. 14.00.

Spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapleusz w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Lipską-Szpunar i Anetą Kapelusz, promujące ich książkę "Gdy gaśnie pamięć, mówią kamienie... Przewodnik po zabytkowym cmentarzu św. Józefa w Skierniewicach". Czekamy 25 listopada o godz. 18.00 przy Mszczonowskiej 43 a.

listopada

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będzie nieczynna we wszystkie soboty do końca 2019 r.

Magdalena Witkiewicz
Jeszcze się kiedyś spotkamy