Festiwal reportażu - konkurs

W związku z „Festiwalem reportażu” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach (7-13 maja 2014 r.) zapraszamy do internetowego konkursu związanego z literaturą faktu.
Pierwsze pytanie zostanie zamieszczone na stronie internetowej biblioteki 25 kwietnia, a na odpowiedzi przysyłane drogą elektroniczną na adres bibliobus@mbp.skierniewice.pl  będziemy czekać do 4 maja.
Kolejne pytanie zamieścimy 30 kwietnia.
Nagrody książkowe zostaną wręczone kolejno 7 maja (na spotkaniu autorskim z Wojciechem Jagielskim) i 12 maja (na spotkaniu autorskim z Angeliką Kuźniak).

Zapraszamy do udziału w konkursie internetowym związanym z „Festiwalem reportażu”.
Na odpowiedź przesłaną drogą elektroniczną na adres bibliobus@mbp.skierniewice.pl czekamy do 4 maja 2014 r. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem, prosimy także o podanie numeru telefonu.
Z laureatem skontaktujemy się drogą mejlową 5 maja, a po odbiór nagrody książkowej zapraszamy 7 maja na spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim.

Proszę wymienić trzy tytuły książek Wojciecha Jagielskiego.