Spotkanie z Olgą Gitkiewicz w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Olgą Gitkiewicz, promujące jej książkę "Nie hańbi".

Zapraszamy 20 marca 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Olga Gitkiewicz - dziennikarka i redaktorka, absolwentka skierniewickiego liceum im. B. Prusa, wrocławskiej socjologii i Polskiej Szkoły Reportażu. Współpracuje z tygodnikiem „Polityka” i portalem gazeta.pl, na łamach których publikuje reportaże i teksty historyczne, a także z Instytutem Reportażu i kolektywem fotoreporterów Sputnik Photos.
W październiku 2017 r. nakładem wydawnictwa Dowody na Istnienie ukazała się jej reporterska książka „Nie hańbi” o realiach polskiego rynku pracy.