MBP | Skierniewice | Aktualnosci | Spotkanie Z Czesławem Różańskim W MBP W Skierniewicach
Spotkanie z Czesławem Różańskim w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Czesławem Różańskim, promujące jego książkę "Ścieżkami pamięci".

Zapraszamy 10 października 2017 r. na godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Czesław Ryszard Różański - ur. 31.03.1931 w Skierniewicach. Ukończył Szkołę Podstawową nr 2 im. Józefa Piłsudskiego (obecnie Tadeusza Kościuszki) oraz Gimnazjum i Liceum im. Bolesława Prusa. Studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi, następnie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako chłopca zaciekawiło go kino i harcerstwo, później  dołączyły do tego turystyka, muzyka i teatr.

Maja Lunde
Błękit