Spotkanie autorskie z Dominiką Gałką w Filii nr 2 MBP
W Filii nr 2 MBP odbyło się 8 maja 2026 roku spotkanie autorskie z Dominiką Gałką, autorką książek dla dzieci. Wydarzenie zorganizowano w ramach akcji „Z książką na walizkach”, a udział w nim wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Autorka przeniosła uczestników do świata bohaterów swoich książek, pokazując, że czasem wystarczy kilka inspirujących słów, aby powstało opowiadanie pełne niesamowitych przygód.
Dzieci wzięły również udział w konkursie plastycznym „Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić!”, tworząc prace pełne wyobraźni i kreatywności.