Aktualności

19. edycja konkursu Muzyczna Jesień w MBP w Skierniewicach
14
września
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza uczniów skierniewickich szkół z klas V-VIII oraz szkół średnich do udziału w 19. edycji konkursu "Muzyczna jesień".
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 października w Filii nr 2 przy ulicy Jagiellońskiej 8/16 p. 8.
 
Czytaj więcej >>
Narodowe Czytanie z MBP w Skierniewicach
01
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na 12. edycję Narodowego Czytania.

Zapraszamy 10 września o godz. 16.00 na bulwar Przyjaźni Polsko-Francuskiej (za Dworkiem Konstancji Gładkowskiej).

Czytaj więcej >>
Uwaga, jest praca :)
04
września

Jeżeli chcieliby Państwo związać się zawodowo z Miejską Biblioteką Publiczną w Skierniewicach i dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy:

https://tiny.pl/9jmq2

Czytaj więcej >>
Uwaga!
10
lipca

Wypożyczalnia główna (Mszczonowska 43 a) będzie nieczynna w dniach 10-14 lipca z powodu wymiany okien. Prosimy o cierpliwość i korzystanie z pozostałych placówek.

Czytaj więcej >>
Wystawa z OH!Sztuka w MBP w Skierniewicach
04
lipca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Stowarzyszenie OH!Sztuka zapraszają na wernisaż wystawy prac, które powstały w ramach Roku Fredry z OH!Sztuką w MBP. Czekamy 6 lipca o godz. 11 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
30
czerwca

Zmiana godzin otwarcia placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Reymonta w Skierniewicach w okresie od 3 lipca do 31 sierpnia 2023 r.

Czytaj więcej >>
Planszówki w MBP w Skierniewicach
19
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z cyklu WyGram w Bibliotece. Planszówki czekają 28 czerwca o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Danielem Wyszogrodzkim z MBP w Skierniewicach
01
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Stowarzyszenie Jazzowe Swing serdecznie zapraszają na spotkanie z tłumaczem, znawcą muzyki, autorem książek Danielem Wyszogordzkim. Czekamy 14 czerwca o godz. 18 w pubie Kwadrofonia przy Rynku 32.

Czytaj więcej >>
Warsztaty dla seniorów w MBP w Skierniewicach
30
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła: Makrama. Lampion ze słoika. Warsztaty są skierowane do osób w wieku 60+. W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy dwie grupy: 6 czerwca o godz. 11.00 i godz. 13.00 w Czytelni głównej przy Mszczonowskiej 43 a. Obowiązują zapisy: 46 833 69 69.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
30
maja

Od 5 czerwca do 15 lipca Filia nr 1 MBP mieszcząca się przy ul. Szarych Szeregów 6 będzie nieczynna z powodu skontrum księgozbioru.

Zapraszamy do pozostałych placówek Biblioteki na terenie miasta.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
30
maja

2 i 3 czerwca będą nieczynne: Biblioteka główna (Mszczonowska 43 a), Oddział dla Dzieci (Szarych Szeregów 6) i Filia nr 4 (Bohaterów Westerplatte 60).

Zapraszamy do Filii nr 1 (Szarych Szeregów 6) i Filii nr 2 (Jagiellońska 8/16)

Czytaj więcej >>
Miejski Dzień Dziecka z MBP w Skierniewicach
22
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach po raz kolejny włącza się w obchody Miejskiego Dnia Dziecka. Czekamy 28 maja w godz. 13-18 w Parku Miejskim. U nas odkryjecie swoje supermoce. Będziemy też rozdawać nasiona łączki kwietnej.

Czytaj więcej >>
Wernisaż wystawy Aleksandry Jaworskiej w MBP w Skierniewicach
15
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Aleksandry Jaworskiej "Nigdy nie jest za późno na...". Czekamy 19 maja o godz. 18 przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Joga z Joanną Kłobuchowską w MBP w Skierniewicach
04
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na "Jogę za biurkiem" z Joanną Kłobuchowską. Czekamy 10 maja o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
20. Tydzień Bibliotek w MBP w Skierniewicach
04
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach włącza się w 20. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Zapraszamy na przygotowane przez nas wydarzenia.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim w MBP w Skierniewicach
01
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Jędrzejem Pasierskim, autorem powieści kryminalnych z komisarz Niną Warwiłow. Czekamy 8 maja o godz. 18 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Uwaga!
26
kwietnia

2 maja 2023 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Kingą Doleżal-Kijo i Cecylią Grzelką w MBP w Skierniewicach
13
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Kingą Doleżal-Kijo i Cecylią Grzelką, autorkami książki "Przy progu". Czekamy 21 kwietnia o godz. 17 w Czytelni MBP przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Wykład psychoterapeutki Agnieszki Ancerowicz w MBP w Skierniewicach
11
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wykład psychoterapeutki Agnieszki Ancerowicz "Gimnasyka psychologiczna 60+, czyli jak dbać o zdrowie psychiczne po sześćdziesiątce". Czekamy 18 kwietnia o godz. 11 w Czytelni przy Mszczonowskiej 43 a.

Czytaj więcej >>
Spotkanie z Piotrem Wnukiem w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
13
kwietnia

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Wnukiem. Czekamy 17 kwietnia o godz. 17 w Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Czytaj więcej >>