Spotkanie z Alą Hanną Murgrabia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Alą Hanną Murgrabia. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu Slalom poetycki poprowadzi Łukasz Saptura, dziennikarz i historyk. Zapraszamy 18 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach przy ul. Mszczonowskiej 43 a.  Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki.

Ala Hanna Murgrabia - autorka i ilustratorka książek dla dzieci, autorka wierszy, opowiadań, rysunków satyrycznych i tekstów kabaretowych (program telewizyjny Marzenia Marcina Dańca). Współpracowała z wydawnictwami: Rea, Zielona Sowa, WSiP, Aksjomat, Wilga, Foksal, Skrzat, Nowy Świat, Olesiejuk, Bauer. Rysowała dla czasopism mi.in. „Cogito”, „Victor”, „Victor Junior” czy polskiej edycji „Playboya”. Jest autorką i ilustratorką książek dla dzieci, np. serii książek Kolorowanki małego czarodzieja - Królewny, Zwierzątka, Wieś, W krainie malowanek, serii książek Mała Strojnisia oraz serii Kolorowanki z czarodziejem.