Fantastyczna jesień - konkurs internetowy

Zapraszamy do drugiej odsłony konkursu internetowego w ramach projektu "Fantastyczna jesień". W związku ze spotkaniem autorskim z Andrzejem Pilipiukiem, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej 16 października 2014 r. drugie pytanie internetowym dotyczy jego twórczości.
Jak się nazywa najsłynniejszy bohater opowiadań Andrzeja Pilipiuka.
Na odpowiedzi czekamy do 10 października 2014 r. (bibliobus@mbp.skierniewice.pl).
Zwycięzcą wrześniowej odsłony konkursu w ramach „Fantastyczna jesień” została Anna Kowalczyk.

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.