Fantastyczna jesień – konkurs internetowy

Oto ostatnie pytanie w naszym konkursie internetowym związane z projektem „Fantastyczna jesień”. Na odpowiedzi czekamy do 6 listopada 2014 r. (bibliobus@mbp.skierniewice.pl). Po odbiór nagrody zapraszamy 7 listopada po spektaklu skierniewickiej grupy teatralnej Banana Perwers.

Proszę wymienić czterech twórców fantasy, którzy gościli w Miejskiej Bibliotece Publicznej w 2014 r.

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”, dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: skierniewice.naszemiasto.pl, i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.