„Tercet” Sławomira Mrożka w wykonaniu Grupy Banana Perwers

Tercet Sławomira Mrożka to komedia o niefortunnym romansie, w który ingeruje ... Widmo. Miało być tak pięknie: kobieta, alkohol, schadzka... Nagle głównego bohatera, z zaświatów, zaczyna nękać przeszłość. Jak to się skończy, i czy można ufać kobiecie? Dowiecie się tego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach przy ul. Mszczonowskiej 43 a 7 listopada 2014 r. o godz. 19.00. W sztuce występują: Sarr Dudkiewicz, Patryk Kwaśniewski i Krzysztof Szabat.

Na zakończenie wieczoru będzie minirecital Dominiki Dawidowicz „Ina Kokaina” przy akompaniamencie Włodzimierza Stefanowicza (autor muzyki) do tekstów Michała Łukasiewicza.

Wstęp wolny!

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.