Spotkanie z Anną Brzezińską

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Anną Brzezińską, mediewistką i pisarką fantasy.
Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Fantastyczna jesień” odbędzie się 25 września o godz. 19.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.
Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki

fot. Jan Atmański

Anna Brzezińska – mediewistka, pisarka fantasy. Zadebiutowała opowiadaniem „A kochał ją, że strach”, które przyniosło jej Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. To wyróżnienie otrzymała w sumie trzy razy. Opublikowała między innymi: Zbójecki gościniec, Żmijową harfę, Opowieści z Wilżyńskiej Doliny, Wody głębokie jak niebo. Obecnie pracuje nad tryptykiem Wielka Wojna i scenariuszem serialu fantasy.

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”,  dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.