Fantastyczna jesień - konkurs internetowy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza skierniewiczan do udziału w konkursie związanym z projektem „Fantastyczna jesień”. Od 1 września 2014 r. na stronie internetowej MBP będzie zamieszczane pytanie dotyczące literatury fantasy. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres bibliobus@mbp.skierniewice.pl do 10 dnia każdego miesiąca (w listopadzie do 6 dnia miesiąca). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

REGULAMIN KONKURSU

1. Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta ogłasza konkurs dla  mieszkańców Skierniewic zawiązany z projektem „Fantastyczna jesień”.
2. Konkurs trwa od 1 września do 7 listopada 2014 r.
3. Każdego 1 dnia miesiąca (wrzesień, październik, listopad) na stronie internetowej MBP (www.mbp.skierniewice.pl) zamieszczane będzie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć drogą mailową (bibliobus@mbp.skierniewice.pl) do każdego 10 dnia miesiąca (w listopadzie do 6 dnia miesiąca). Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer telefonu.
4. Każdego 11 dnia miesiąca komisja konkursowa wylosuje z prawidłowych odpowiedzi zwycięzcę konkursu w danym miesiącu (w listopadzie 7 dnia). Wyniki konkursu będą publikowane na stronie internetowej MBP. Każda z wygrywających osób zostanie poinformowana o zwycięstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
5. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę książkową (powieść fantasy).
6. W listopadzie 2014 r. zostanie rozlosowana dodatkowa nagroda dla najaktywniejszych uczestników konkursu.
7. Biorąc udział w konkursie organizowanym przez bibliotekę uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz wykorzystanie i publikację swojego wizerunku.

Patronat nad projektem „Fantastyczna jesień”,  dofinansowanym  ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, objął Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski. Patronat medialny przyjęli : Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe:  skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.