Spotkanie z Wiktorią Łobodą w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
21 kwietnia 2026 r. Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach gościła Wiktorię Łobodę, Skierniewiczankę, promującą książkę "Więcej dzieci nie pamiętam". Spotkanie prowadziła Dagmara Obrębska z Radia RSC.