Wydarzenia dla dzieci

Spotkanie online z Magdaleną Grzebałkowską

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi i Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach serdecznie zapraszają na spotkanie online z Magdaleną Grzebałkowską, reporterką i pisarką.

Zapraszamy 17 listopada 2020 r. o godz. 14.00.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

Aby dołączyć do wydarzenia:

• skopiuj link do przeglądarki:

• Wpisz Twoje imię

• Wpisz Twój adres e-mail

Wszystko czego potrzebujesz to najaktualniejsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Safari, Edge lub Opery.
Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia na urządzeniu mobilnym i posiadasz aplikację ClickMeeting (Android, iOS), nie potrzebujesz linku:
• Wejdź w aplikację
• Wpisz ID pokoju: 858881754
• Wpisz Twoje imię
• Wpisz Twój adres e-mail
Gotowe!
Zapraszamy i życzymy udanego spotkania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.