Wydarzenia dla dzieci

Skierniewice lat 90. w fotografii, wernisaż wystawy w MBP

1 października o godz. 19.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy fotografii reportażowej „Między Łodzią a Warszawą. Skierniewice lat 90.” Autorem zdjęć jest dziennikarz Sławomir Burzyński, pasjonat fotografii reportażowej. Wystawę zorganizowano w ramach projektu "15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu".

Zapraszamy do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 4 3 a.

Nad projektem „15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.

Sławomir Burzyński - skierniewiczanin, od ponad 30 lat dziennikarz prasy lokalnej (m.in. "Wiadomości Skierniewickie", "Wiadomości Dnia", "Dziennik Łódzki", "ITS"), pasjonat fotografii reportażowej, czytelnik fantastyki.