Wydarzenia dla dzieci

Spotkanie z Ewą Winnicką w MBP

W czwartek 8 października o godz. 19.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z dziennikarką i pisarką Ewą Winnicką. Moderatorem spotkania będzie Maciej Bąba. Na spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu "15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu" będzie można kupić książki autorki.

Zapraszamy do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 4 3 a.

Nad projektem „15:10 do Skierniewic. 2. Festiwal reportażu” dofinansowanym ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego, patronat medialny przyjęli: Dziennik Łódzki, ITS, Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, portale internetowe: Skierniewice.naszemiasto.pl i skierniewickie.pl oraz TV Skierniewice.

Ewa Winnicka - reporterka. Od 1999 r. związana z „Polityką”, publikuje także w „Tygodniku Powszechnym”, „Dużym Formacie” i  włoskim „Internazionale” . Współautorka kilku scenariuszy do filmów dokumentalnych. Dwukrotnie uhonorowana nagrodą Grand Press za teksty o tematyce społecznej. Autorka książek: „Londyńczycy” (2014, Agora), „Angole” (2014, Czarne), „Obywatel Stuhr” (2014, Znak) oraz „Nowy Jork zbuntowany” (2013, PWN).

Maciek Bąba - od lat związany z Radiem RSC w Skierniewicach. Dziennikarz, konferansjer, animator kultury. Miłośnik muzyki filmowej.