Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Konkurs muzyczny - " JADĄ WOZY KOLOROWE "
października

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 2  OGŁASZA 12. EDYCJĘ KONKURSU MUZYCZNA JESIEŃ - "JADĄ WOZY KOLOROWE ". KONKURS POŚWIĘCONY ŻYCIU  I TWÓRCZOŚCI MARYLI RODOWICZ.

ŁOWICKI STRÓJ LUDOWY-TRADYCJA ŻYWA-Wystawa
września

Oddział dla Dzieci MBP ul. Szarych Szeregów 6 zaprasza do obejrzenia wystawy Łowicki Strój Ludowy – Tradycja Żywa, ze zbiorów  Muzeum w Łowiczu.

Wystawa potrwa do 6 października 2015r.

Zapraszamy!

"Przygodomaniacy"-konkurs internetowy dla dzieci
sierpnia

Kolejne pytanie w naszym konkursie internetowym dla dzieci „Przygodomaniacy”.

Jak brzmi imię i nazwisko bohatera przygodowej serii książek Alfreda Szklarskiego.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres oddzial@mbp.skierniewice.pl do 31 sierpnia 2015r.

czerwca

W okresie wakacyjnym (od 29 czerwca2015r. do 29 sierpnia 2015r.) następują zmiany godzin otwarcia wszystkich placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach.

"Przygodomaniacy"-konkurs internetowy dla dzieci
maja

Kolejne pytanie w naszym konkursie internetowym dla dzieci „Przygodomaniacy”.

GRA MIEJSKA „POTYCZKI Z PRZYGODĄ”
października

3 października 2015 r. godz. 10.00 – 15.00
Prowadzona przez Krzysztofa Petka - autora powieści sensacyjno-przygodowych,  reportażystę, organizatora wypraw i szkół przetrwania.
W RAMACH PROJEKTU PRZYSTANEK PRZYGODA

Lekcje biblioteczne w MBP - oferta
września

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w organizowanych w jej placówkach lekcjach bibliotecznych. Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z biblioteką, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, utrwalenie nawyków kontaktu z książką oraz zapoznanie z warsztatem informacyjno-bibliograficznym.
Prosimy o wcześniejsze umówienie zajęć.

WAKACJE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SKIERNIEWICACH
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na zajęcia w czasie wakacji do placówek:

Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6, tel. 46 833 58 60, e-mail: oddzial@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 2, ul. Reymonta 33, tel. 46 832 47 94, e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 4, ul. Berlinga 2, tel. 46 833 10 23, e-mail: filia_4@mbp.skierniewice.pl
Filia nr 5, al. Niepodległości 4, tel. 46 832 60 59, e-mail: filia_5@mbp.skierniewice.pl

Zbiórka książek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w zbiórce książek o tematyce przygodowo-podróżniczej  w ramach akcji „Książka w przestrzeni miejskiej”.

Książki można przynosić do każdej placówki MBP. Książki opatrzone nalepkami trafią do różnych instytucji, np. kino, przychodnie, urzędy na terenie miasta itp. Akcja ma na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Majgier
maja

13 maja 2015 r. w Oddziale dla Dzieci i Filii 1 MBP odbędą się dwa spotkania autorskie z panią Katarzyną Majgier.

Emilia Dziubak
Rok w lesie
MacKenzie Robert J.
Uparte dzieci Od konfliktu do współpracy