Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Konkurs ekologiczny - IX edycja ,,Na ratunek Ziemi" w Filii nr 5 MBP
kwietnia

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 5  OGŁASZA IX  EDYCJĘ KONKURSU EKOLOGICZNEGO „NA RATUNEK ZIEMI”

Spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim w Filii nr 2 i Filii nr 5 MBP
marca

8 marca 2017 roku w Filii nr 2 MBP ( godzina 10.00) i Filii nr MBP 5 ( godzina 12.00) odbędzie się  spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim.

FERIE ZIMOWE 2017
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza w czasie ferii zimowych na zajęcia adresowane do wszystkich dzieci z naszego miasta. Zapraszamy na spotkania z literaturą, warsztaty plastyczne, zgaduj-zgadule, gry i zabawy do Oddziału dla Dzieci przy ul. Szarych Szeregów,  Filii nr 2 przy ul. Reymonta 33, Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 i do Filii nr 5 przy al. Niepodległości 4.

„Świąteczne inspiracje” - konkurs w Filii nr 5 MBP
grudnia

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
ogłasza konkurs „Świąteczne inspiracje” na najładniejszy stroik  lub ozdobę choinkową.

Noc w Bibliotece z Koziołkiem Matołkiem w Oddziale dla Dzieci MBP
października

- Masz 7-10 lat? Zapraszamy 21 października 2016 r. o godz. 17.00 do Oddziału dla Dzieci MBP przy ul. Szarych Szeregów 6 do wspólnej zabawy .
- Noc w bibliotece zorganizowana w ramach bloku "Czytam, podróżuję, piszę".

- Rodziców dzieci chętnych do udziału w zajęciach prosimy o zgłaszanie danych osobowych  uczestników do 20 października.
Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6

Więcej na www.mbp.skierniewice.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Konkurs czytelniczy w Filii nr 2 MBP - Gregory Rządzi
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta -
Filia nr 2

OGŁASZA KONKURS CZYTELNICZY -  GREGORY RZĄDZI
poświęcony popularnej serii „Dziennik cwaniaczka”

Lekcje biblioteczne - wybór 2016/2017
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta zaprasza do udziału w organizowanych w jej placówkach lekcjach bibliotecznych.

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z biblioteką, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, utrwalenie nawyków kontaktu z książką oraz zapoznanie z warsztatem informacyjno-bibliograficznym.

Prosimy o wcześniejsze umówienie zajęć.

UWAGA !
grudnia

24 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej będą nieczynne.

Spotkanie autorskie z ilustratorką książek dla dzieci - Iwoną Cała w Filii nr 5
listopada

Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z ilustratorką książek dla dzieci - Iwoną Cała.
Spotkanie odbędzie się 28 listopada o godz. 10.00 w siedzibie Filii nr 5 w Skierniewicach, Aleja Niepodległości 4.

KONKURS MUZYCZNY ,,KOROWÓD" W FILII NR 2
października

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SKIERNIEWICACH  FILIA NR 2 OGŁASZA 13. EDYCJĘ  KONKURSU MUZYCZNA JESIEŃ ,, KOROWÓD ". KONKURS POŚWIĘCONY ŻYCIU  I  TWÓRCZOŚCI MARKA GRECHUTY

Organizator konkursu :
         Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach,
         ul. Reymonta 33,
         tel. 46 832 47 94; e-mail: filia_2@mbp.skierniewice.pl

Emilia Dziubak
Rok w lesie
MacKenzie Robert J.
Uparte dzieci Od konfliktu do współpracy
Katarzyna Wasilkowska