Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Biblioteka w Łodzi zaprasza
września

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego do wzięcia udziału w konkursie „Być jak Hoffman”. Zadaniem uczestnika konkursu jest nakręcenie krótkiego filmu inspirowanego twórczością Henryka Sienkiewicza (maksymalny czas trwania filmu wynosi 3 minuty, maksymalny rozmiar filmu - 1GB).

Filia nr 4 już czynna!

Zapraszamy do nowej siedziby Filii nr 4 (Rawka): ul. Bohaterów Westerplatte 60

Zbyszek Gradowski – fotografia; wystawa zdjęć w MBP
sierpnia

MBP zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Zbyszka Gradowskiego. Klimatyczne zdjęcia można oglądać do 10 września br. w godzinach pracy Biblioteki.

UWAGA!
sierpnia

Miejska Biblioteka Publiczna przypomina: Filia nr 4 będzie nieczynna od 1 do 31 sierpnia z powodu przeprowadzki.

We wrześniu zapraszamy do lokalu przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje:
17 i 18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 2 (CKiS)
18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 4 (Rawka)

Narodowe Czytanie "Quo vadis"
września

Miejska Biblioteka Publiczna  zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu Quo vadis Henryka Sienkiewicza, 3 września 2016 r.,
godz. 16.00, scena przy CKiS, ul. Reymonta 33

Letni kiermasz książek w MBP
sierpnia

Zapraszamy na letni kiermasz książek. Oferujemy szeroki wybór książek z literatury pięknej oraz popularno-naukowej. Każda książka to jedynie 2 zł. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczymy na zakup nowości wydawniczych.

Muzyczne śniadanie na trawie
sierpnia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach) wraz z Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zapraszają na kolejny (i ostatni już niestety w tym sezonie) koncert
w ramach cyklu „Muzyczne śniadanie na trawie” - 14 sierpnia 2016 r., godz. 12.00,  Altana w Parku Miejskim

Zmiana godzin pracy
czerwca

Zmiana godzin otwarcia placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
od 27 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r.:

- Wypożyczalnia główna MBP ul. Mszczonowska 43 a
   poniedziałek, środa: 10.00 – 18.00
   wtorek, czwartek, piątek: 10.00 – 16.00

Slalom poetycki – spotkanie z Ewą Jędrzejewską w MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu  „Slalom poetycki”. Tym razem spotkamy się ze skierniewiczanką Ewą Jędrzejewską. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa grafik Katarzyny Chojeckiej i muzyka Roberta Kolbowskiego.

Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga