Wernisaż wystawy Zbyszka Gradowskiego w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy Zbyszka Gradowskiego "My, skierniewiczanie".

Zapraszamy 24 lugego o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Małgorzatą Cimek-Gutowską w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Cimek-Gutowską autorką powieści "Ja, twój lęk" i "Dom Dory".

Zapraszamy 31 stycznia o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Ferie w bibliotece
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia organizowane przez placówki dziecięce. Szczegóły niżej.

Uwaga!
grudnia

24 grudnia (sobota) wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej będą nieczynne.

Spotkanie z Marcinem Kydryńskim w MBP w Skierniewicach
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Marcinem Kydryńskim – radiowcem, fotografem, autorem piosenek, promujące jego książkę "Biel. Notaki z Afryki".
Zapraszamy 21 grudnia o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Magdaleną Makarowską w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejny wykład z cyklu "Biblioteka wiedzy". Zapraszamy na spotkanie z dietetyczką Magdaleną Makarowską, która będzie promować swoją najnowszą książkę "Dieta uzdrawiająca organizm".

Zapraszamy 7 lutego 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Katarzyną Roman-Rawską w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach i Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” zapraszają na wykład Katarzyny Roman-Rawskiej Społeczeństwo rosyjskie w filmie i tekście. Prelegentka jest wykładowczynią w Instytucie Rusycystyki Uniwersytetu Warszawskiego, a wykład otworzy”10. Sputnik nad Polską. Festiwal filmów rosyjskich”. Zapraszamy 23 stycznia o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy Mszczonowskiej 43 a.

"Rawka historycznie" - akcja
grudnia

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Rawka historycznie”.
Prosimy posiadaczy zdjęć Rawki wykonanych do 1990 r. o przyniesienie ich do siedziby filii przy ul. Bohaterów Westerplatte 60. Czekają nagrody.
Na zdjęcia czekamy do 31 stycznia 2017 r.
Po zeskanowaniu fotografie zostaną oddane właścicielom!

Wesołych Świąt :)
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu dobrych Świąt!

UWAGA!
grudnia

Dzisiejsze (6 grudnia) spotkanie z dr Kamilą Kasperską-Kurzawą zostaje odwołane z powodu choroby prelegentki.

Maja Lunde
Błękit