Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Zbyszek Gradowski – fotografia; wystawa zdjęć w MBP
sierpnia

MBP zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Zbyszka Gradowskiego. Klimatyczne zdjęcia można oglądać do 10 września br. w godzinach pracy Biblioteki.

UWAGA!
sierpnia

Miejska Biblioteka Publiczna przypomina: Filia nr 4 będzie nieczynna od 1 do 31 sierpnia z powodu przeprowadzki.

We wrześniu zapraszamy do lokalu przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje:
17 i 18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 2 (CKiS)
18 czerwca będzie nieczynna Filia nr 4 (Rawka)

Gra miejska z MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w grze miejskiej „W poszukiwaniu księgi tajemnic” prowadzonej przez Krzysztofa Petka.
Prosimy zgłaszać się do 30 maja.
W grze mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia. Niepełnoletni proszeni będą o pisemną zgodę rodziców.
Gra odbędzie się 4 czerwca w godz. 16 - 20.

Spotkanie z Barbarą Krafftówną i Remigiuszem Grzelą w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na niezwykłe spotkanie z aktorką Barbarą Krafftówną i Remigiuszem Grzelą. Zapraszamy 17 maja 2016 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Podczas spotkania będzie można kupić książkę „Kraftówna w Krainie Czarów”.

Muzyczne śniadanie na trawie
sierpnia

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Skierniewicach) wraz z Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zapraszają na kolejny (i ostatni już niestety w tym sezonie) koncert
w ramach cyklu „Muzyczne śniadanie na trawie” - 14 sierpnia 2016 r., godz. 12.00,  Altana w Parku Miejskim

Zmiana godzin pracy
czerwca

Zmiana godzin otwarcia placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach
od 27 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r.:

- Wypożyczalnia główna MBP ul. Mszczonowska 43 a
   poniedziałek, środa: 10.00 – 18.00
   wtorek, czwartek, piątek: 10.00 – 16.00

Slalom poetycki – spotkanie z Ewą Jędrzejewską w MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu  „Slalom poetycki”. Tym razem spotkamy się ze skierniewiczanką Ewą Jędrzejewską. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa grafik Katarzyny Chojeckiej i muzyka Roberta Kolbowskiego.

Spotkanie z dr hab. Jadwigą Treder w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Biblioteka wiedzy”. Tematem spotkania z dr hab. Jadwigą Treder będą „Rośliny cebulowe w ogrodzie”. Zapraszamy 24 maja do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43a.

Dr Gabriela Henrykowska w MBP w Skierniewicach
maja

12 maja o godz. 18.00 zapraszamy na wykład „Aktywność fizyczna – o co tyle hałasu?”, który wygłosi dr n. med. Gabriela  Henrykowska

Ken Follett