Spotkanie z Mirosławem Klembą w MBP w Skierniewicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z pasjonatem i badaczem lokalnej historii Mirosławem Klembą, promujące jego najnowszą książkę "Dzikie serce".

Zapraszamy 28 października o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Mirosław Klemba (ur.1977) - z wykształcenia historyk i nauczyciel tego przedmiotu. Od 2014 roku dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marcina Wasilewskiego w Głuchowie. Pasjonat i badacz historii lokalnej. Z tą dziedziną związane są jego książki "Czas próby. Mieszkańcy Ziemi Głuchowskiej podczas okupacji niemieckiej 1939-1945"  i "Czerwone piętno" oraz liczne artykuły prasowe. W 2019 r. ukazała się opowieść "Dzikie serce".