Wernisaż wystawy Magdaleny Mazurkiewicz w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy skierniewiczanki Magdaleny Mazurkiewicz.
Zapraszamy 13 marca 2019 r. o godz. 18 do siedziby Filii nr 4 przy ul. Bohaterów Westerplatte 60.

Magdalena Mazurkiewicz ur. 1970 w Skierniewicach. Studia w WSP w Częstochowie na kierunku Wychowanie Plastyczne. Dyplom w Pracowni Grafiki w 1994 roku. Zajmuje się działalnością pedagogiczną w zakresie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży. Prowadzi samodzielną działalność artystyczną w dziedzinie malarstwa, rysunku i grafiki. Miała 3 wystawy indywidualne/Skierniewice, Nieborów/. Uczestniczyła w 7 wystawach zbiorowych, w tym w Międzynarodowym Biennale Artystów Plastyków „Höhler Biennale -Gera 2005; Art. Park Skierniewice, Galeria BWA – Skierniewice 2011-2019; Art. Park Skierniewice – Chatelaillon-Plage 2014. Jest laureatką 3 nagród i 2 wyróżnień w konkursach plastycznych.