Uwaga!
czerwca

Informujemy, że Filia nr 4 MBP (Rawka) będzie nieczynna 9 i 10 czerwca (piątek i sobota).

Konkurs internetowy
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z projektem „Galaktyka wiedzy” (dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Konkurs dotyczy twórczości i osoby Stanisława Lema.
Jaki tytuł nosi książka Stanisława Lema składająca się z recenzji nieistniejących książek.

Odpowiedź na pytanie prosimy przesłać na adres konkursy@mbp.skierniewice.pl

Prosimy o podanie imienia i nazwiska jak również numeru telefonu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Wystawa "Widok na Widok"
maja

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na wystawę fotografii Zbigniewa Stankiewicza "Widok na Widok".

Otwarcie wystawy odbędzie się 11 maja 2017 r. o godz. 11.00 w Filii nr 1 MBP przy ul. Szarych Szeregów 6.

Wystawę będzie można oglądać do połowy lipca 2017 r.

Konkurs na plakat w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza konkurs na plakat promujący jej projekt „Galaktyka wiedzy”, czyli działania związane z popularyzacją astronomii i nauk pokrewnych.

Zadaniem uczestników będzie stworzenie plakatu w dowolnej technice i formacie zachęcający do uczestnictwa w projekcie. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie skierniewickich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Na prace czekamy do 29 maja 2017 r.  Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 8 czerwca 2017 r.  o godz. 9.00  w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Markiem Niedźwieckim w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem Markiem Niedźwieckim, promujące jego książkę "Australijczyk".

Zapraszamy 19 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 na Mszczonowską 43 a.

Spotkanie z dr. Stanisławem Bajtlikiem w MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie w ramach projektu "Galaktyka wiedzy". Zapraszamy na spotkanie z astrofizykiem dr. Stanisławem Bajtlikiem "Co to jest czas".

Zapraszamy 5 czerwca o godz. 18.00 na Mszczonowską 43 a.

Gra miejska - zapraszamy!
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w grze miejskiej "Niebo nad moim miastem".

Gra odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w godzinach 16.00-20.00

Do zabawy zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych

Drużyny można rejestrować do 31 maja 2016 r. we wszystkich placówkach MBP

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:)

Gra "Niebo nad moim miastem" odbywa się w ramach projektu biblioteki "Galaktyka wiedzy" wspołfinansowanego przez MKiDN

Spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem.

Zapraszamy 9 maja 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Anetą Kapelusz w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Anetą Kapelusz, promujące jej książkę "Tajemnice bramy Bombla i inne opowieści".

Zapraszamy 25 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Wesołych Świąt!
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu dobrych Świąt!

Maja Lunde
Błękit