Spotkanie ze Stanisławem Łubieńskim w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z laureatem Nike czytelników za "Dwanaście srok za ogon" Stanisławem Łubieńskim. Zapraszamy 13 listopada 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Stanisław Łubieński – ukrainista i kulturoznawca.
Autor reportażu historycznego Pirat stepowy (Czarne 2012) o ukraińskim anarchiście Nestorze Machno oraz zbioru esejów Dwanaście srok za ogon (Czarne 2016). Pisuje dla „Tygodnika Powszechnego”. Prowadzi bloga Dzika Ochota poświęconego przyrodzie miasta (i nie tylko). Stale współpracuje z dwutygodnikiem.com. Mieszka w Warszawie, na Ochocie.

Maja Lunde
Błękit