Prolongata wypożyczeń
Powiadamiacz
Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
<< POWRÓT
Wernisaż prac Marzeny Rafińskiej w MBP w Skierniewicach
5
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż prac Marzeny Rafińskiej "Pangram albo opuszki liter".

Zapraszamy 5 września 2017 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Marzena Rafińska - absolwentka studiów podyplomowych (projektowanie graficzne na Wydziale Grafiki                                
i Malarstwa ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, 2015). Brała udział w wystawach fotograficznych w Skierniewicach (2009-13) : w MBP, Parowozowni, Izbie Historii Skierniewic oraz w Muzeum Narodowym we Wrocławiu (2015). Prace graficzne i plakaty prezentowała na wystawach zbiorowych w BWA w Skierniewicach (2015, 2016), MCK (2015) oraz w Krakowie („8 dni”, „Nie lubię Poniedziałków”, 2016). Z wykształcenia jest pedagogiem (WSP w Krakowie, 1991), logopedą (UW, 1996), muzealnikiem (UW, 2014).

Pangram (gr. pan gramma – każda litera) – krótkie zdanie zawierające wszystkie litery danego języka. Może stanowić zabawę słowną, często jest jednak również wykorzystywane do sprawdzania poprawności danych tekstowych, poprawności wyświetlania lub drukowania znaków itp. Szczególnie dopracowane pangramy zawierają każdą literę tylko w jednym wystąpieniu.

Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga
Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga
Sebastian Fitzek
Lot 7A
Nina Witoszek
Najlepszy kraj na świecie
Natasza Socha
Dwanaście niedokończonych snów