Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Uwaga!
grudnia

23 grudnia (sobota) 2017r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej będą nieczynne

Spotkanie z Jakubem Małeckim w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
listopada

Filia nr 1 MBP w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z autorem m.in. "Dygotu" i "Rdzy" Jakubem Małeckim.

Zapraszamy 22 listopada 2017 r. do Filii nr 1 MBP (ul. Szarych Szeregów 6) o godz. 17.30

Wernisaż wystawy w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
listopada

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na wernisaż wystawy Mirosławy Białkowskiej „Szczęście”.
Zapraszamy 13 listopada o godz. 18 do Filii nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60)

Uwaga!
listopada

Czytelnia główna Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Mszczonowska 43 a) będzie nieczynna do 17 listopada 2017 r.

Spotkanie z Marcinem Mellerem w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Marcinem Mellerem promujące jego książkę "Sprzedawca arbuzów".
Spotkanie zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz z Instytutem Książki z Krakowa w ramach programu Tu Czytam!
Zapraszamy 24 października 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a

"W kręgu baśni i fantastyki Clive'a Lewisa" - konkurs powiatowy w MBP w Skierniewicach
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na powiatowy konkurs czytelniczy "W kręgu baśni i fantastyki Clive'a Lewisa".

Konkurs odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w Filii nr 2 MBP (ul. Reymonta 33)

Spotkanie z Robertem Walenciakiem w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z dziennikarzem Robertem Walenciakiem "Polska Ludowa. Co prawdą, a co kłamstwem. Spojrzenie opozycjonisty i dziennikarza".

Zapraszamy 21 listopada o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Pocztówka niepodległościowa w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na otwarcie wystawy „Nasze drogi do niepodległości na pocztówce patriotycznej”. Pocztówki pochodzą ze zbiorów Kazimierza Figata i Andrzeja Krysiaka.
Zapraszamy 7 listopada o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z instruktorem strzelectwa w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wykład instruktora strzelectwa sportowego Przemysława Roszkowskiego "Bezpieczeństwo na strzelnicy".

Zapraszamy 25 października o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Spotkanie z Czesławem Różańskim w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Czesławem Różańskim, promujące jego książkę "Ścieżkami pamięci".

Zapraszamy 10 października 2017 r. na godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga