MegaMatma uczy w bibliotece

Uczysz się w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole średniej? A może szykujesz się na studia? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej i bezpłatnie skorzystaj z e-zasobów z matematyki. Firma MegaWiedza Sp. z o.o. we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) prowadzą pilotażowy projekt „MegaMatma uczy w bibliotece”. Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach znalazła się wśród beneficjentów projektu. MegaMatma dostępna na komputerach MBP to możliwość rozwiązywania testów i arkuszy maturalnych online, powtarzania materiału z poprzednich lat, przypomnienia wzorów i definicji.

Zapraszamy do naszych placówek.

Serwis MegaMatma.pl to nowe technologie w edukacji. Na portalu www.megamatma.pl zgromadzona jest wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie edukacji. Od szkoły podstawowej (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną i studia.  Treści
o wysokiej jakości merytorycznej, odpowiadające nowej podstawie programowej
(z rozszerzeniem), recenzowane w całości (pod kątem dydaktycznym i merytorycznym) przez rzeczoznawcę MEN, tworzone przez nauczycieli praktyków i pracowników naukowych.

i definicji.

Zapraszamy do naszych placówek:

• Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Mszczonowska 43 a,.
  • Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6,
  • Filia nr 1, ul. Szarych Szeregów 6,