Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje, że 31 marca (Wielka Sobota) wszystkie jej placówki będą nieczynne.

Warsztaty decoupage w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty "Wielkanocna pisanka - warsztaty decoupage".  Zapraszamy 17 marca 2018 r. o godz. 14 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 (tel. 46 880 92 99). Prosimy o zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Wernisaż wystawy Pracowni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy prac młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Skierniewicach. Zapraszamy do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a 22 lutego 2018 r. o godzinie 10

Wystawę można oglądać do końca marca.

Uwaga!
lutego

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach (ul. Reymonta 33) będzie nieczynna 2 i 3 lutego 2018 r.

Spotkanie z Błażejem Torańskim w MBP w Skierniewicach
stycznia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem Błażejem Torańskim "Zakłamany świat cenzury na przykładzie PRL-u".

Zapraszamy 16 stycznia 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z Olgą Gitkiewicz w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Olgą Gitkiewicz, promujące jej książkę "Nie hańbi".

Zapraszamy 20 marca 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Spotkanie z Manulą Kalicką w Filii nr 1 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z pisarką Manulą Kalicką.

Zapraszamy 12 marca o godz. 18 do Filii nr 1 MBP przy ul. Szarych Szeregów 6.

Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki.

Spotkanie z Emilem Jastrzębskim I Darkiem Foksem w MBP w Skierniewicach
lutego

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Emilem Jastrzębskim i Darkiem Foksem, promujące ich książki poetyckie. Emil Jastrzębski będzie mówił o swoim debiucie książkowym "Palacze tytoniu umierają mądrzej", Darek Foks przypomni nominowany do Silesiusa "Wołyń Bourne'a"

Zapraszamy 13 lutego o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Warsztaty biblioterapeutyczne w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
stycznia

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach (ul. Bohaterów Westerplatte 60) serdecznie zaprasza na cykl warsztatów biblioterapeutycznych "Kobieta jest jak wino - im dojrzalsza, tym bogatsze wnętrze"

W sprawie zapisów prosimy kontaktować się z Filią nr 4 osobiście lub telefonicznie 46 880 92 99. Liczba miejsc ograniczona!

Zaplanowano 4 spotkania: Ja - świat (30 stycznia),  Niezwykły talent  (luty),  Młodość jest w nas (marzec),  Małe jest piękne (kwiecień)

Wesołych Świąt :)
grudnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu na Święta samego dobra :)