Aby być informowanym/ą o imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach proszę wypełnić poniższy formularz:
Wernisaż wystawy w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
listopada

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na wernisaż wystawy Mirosławy Białkowskiej „Szczęście”.
Zapraszamy 13 listopada o godz. 18 do Filii nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60)

Uwaga!
listopada

Czytelnia główna Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Mszczonowska 43 a) będzie nieczynna do 17 listopada 2017 r.

Spotkanie z Marcinem Mellerem w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Marcinem Mellerem promujące jego książkę "Sprzedawca arbuzów".
Spotkanie zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz z Instytutem Książki z Krakowa w ramach programu Tu Czytam!
Zapraszamy 24 października 2017 r. o godz. 18.00 do siedziby MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Uwaga!
października

Miejska Biblioteka Publiczna informuje - Czytelnia przy ul. Mszczonowskiej 43 a będzie nieczynna 9 i 10 października (poniedziałek, wtorek)

Spotkanie z Mirosławem Klembą w MBP w Skierniewicach
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Mirosławem Klembą promujące jego książkę "Wyklęci i utrwalacze".

Zapraszamy 12 września o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowksiej 43 a

Pocztówka niepodległościowa w MBP w Skierniewicach
listopada

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na otwarcie wystawy „Nasze drogi do niepodległości na pocztówce patriotycznej”. Pocztówki pochodzą ze zbiorów Kazimierza Figata i Andrzeja Krysiaka.
Zapraszamy 7 listopada o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Spotkanie z instruktorem strzelectwa w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na wykład instruktora strzelectwa sportowego Przemysława Roszkowskiego "Bezpieczeństwo na strzelnicy".

Zapraszamy 25 października o godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Spotkanie z Czesławem Różańskim w MBP w Skierniewicach
października

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Czesławem Różańskim, promujące jego książkę "Ścieżkami pamięci".

Zapraszamy 10 października 2017 r. na godz. 18.00 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

6. edycja Papierówki
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza 6. edycję konkursu „Papierówka”. Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania, którego akcja toczy się w Skierniewicach.
Termin nadsyłania prac to 23 października 2017 r.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 4 listopada 2017 r. w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a o godz. 14.00.
Zostanie przyznana nagroda internautów (na najlepsze prace, zamieszczone na stronie internetowej www.mbp.skierniewice.pl będzie można głosować od 30 października do 3 listopada 2016 r. - zapraszamy do zakładki KONKURSY)

Wernisaż prac Marzeny Rafińskiej w MBP w Skierniewicach
września

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż prac Marzeny Rafińskiej "Pangram albo opuszki liter".

Zapraszamy 5 września 2017 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Ken Follett
Człowiek z Sankt Petersburga