Uwaga! Zmiana godzin otwarcia MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje o zmianach godzin otwarcia swoich placówek od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.:

Uwaga! Filia nr 1 MBP w Skierniewicach
czerwca

Filia nr 1 MBP (ul. Szarych Szeregów 6) będzie nieczynna od 18 czerwca do 6 lipca 2018 r. z powodu skontrum księgozbioru.

Stanisław Romaniak (1948-2018)
czerwca

Ze smutkiem informujemy o śmierci Stanisława Romaniaka poety i rzeźbiarza.

Stanisław Romaniak (1948-2018)– pochodzący z Zakopanego poeta i rzeźbiarz; w 1978 roku przeprowadził się do Skierniewic, gdzie od 1987 r. prowadził galerię „Gazdówka”. Ostatnio mieszkał w Bobrownikach. Zadebiutował w 1967 roku na łamach krakowskiego tygodnika „Wieści”. Pierwszy indywidualny tomik poezji Otwarte drzwi trzeba zamknąć ukazał się w 1982 roku, od tego czasu opublikował piętnaście zbiorów wierszy, m. in. Listy do Moniki (1987), Wióry(1990), Rozmowy z ojcem (1993), ostatni tomik Cas wiyrchrowania został wydany w 2007 r.

Spotkanie z Urszulą Fedorowicz w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
maja

Filia nr 4 MBP w Skierniewicach i klub seniora "Rawka" zapraszają na spotkanie autorskie z rawianką Urszulą Fedorowicz.

Spotkanie odbędzie się 18 maja 2018 r. o godz.17 w kompleksie sportowym przy ul.Trakcyjnej 1

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim i Jerzym Jarniewiczem w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie poetycko-muzyczne "Bob Dylan - Czasy nadchodzą nowe" z Filipem Łobodzińskim i Jerzym Jarniewiczem.

Zapraszamy 9 maja o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Uwaga!
czerwca

21 czerwca 2018 r. wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach będą nieczynne do godz. 13.00

Szkolenie pracowników.

Uwaga! Filia nr 2 i Filia nr 4 MBP w Skierniewicach
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje:

Filia nr 2 MBP (ul. Reymonta 33) będzie nieczynna 15 i 16 czerwca 2018 r.

Filia nr 4 (ul. Bohaterów Westerplatte 60) będzie nieczynna 16 czerwca 2018 r.

Gra miejska - zapraszamy! :)
czerwca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gorąco zaprasza do udziału w grze miejskiej "W labiryncie natury”
Gra odbędzie się 9 czerwca 2018 r. w godzinach 16.00-20.00
Do zabawy zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych
Drużyny można rejestrować do 31 maja 2018 r. we wszystkich placówkach MBP

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:)

Jak schudnąć zdrowo i długotrwale? Spotkanie z dietetyczkami w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Karoliną Maciejewską i Justyną Mol "Jak schudnąć zdrowo i długotrwale".

Zapraszamy 15 maja 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Tydzień Bibliotek w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem "(Do)wolność czytania". Zapraszamy w dniach 7-11 maja.

Maja Lunde
Błękit