MBP | Skierniewice | Aktualnosci
Spotkanie z Filipem Łobodzińskim i Jerzym Jarniewiczem w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie poetycko-muzyczne "Bob Dylan - Czasy nadchodzą nowe" z Filipem Łobodzińskim i Jerzym Jarniewiczem.

Zapraszamy 9 maja o godz.18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Academica w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.
Academica to system cyfrowych wypożyczeń międzybibliotecznych zbiorów z zasobów Biblioteki Narodowej. Pozwala na dostęp do ponad pół miliona pełnotekstowych publikacji - monografii, podręczników, skryptów, artykułów oraz całych numerów czasopism. Stale rozbudowywane zasoby Academiki obejmują współczesne piśmiennictwo naukowe ze wszystkich dziedzin, w tym najnowsze wydania podręczników akademickich oraz aktualne numery fachowych czasopism specjalistycznych, jak również teksty źródłowe, literaturę piękną oraz zbiory specjalne.
Zapraszamy do Czytelni MBP.
O szczegóły prosimy pytać bibliotekarzy.

Spotkanie z Sinišą Kasumoviciem w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z tłumaczem Sinišą Kasumoviciem.

Zapraszamy 10 kwietnia 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Radosnych Świąt :)
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach życzy Państwu dobrej Wielkanocy :)

Spotkanie z Olgą Gitkiewicz w MBP w Skierniewicach
marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na spotkanie z Olgą Gitkiewicz, promujące jej książkę "Nie hańbi".

Zapraszamy 20 marca 2018 r. o godz. 18 do siedziby biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a

Tydzień Bibliotek w MBP w Skierniewicach
maja

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem "(Do)wolność czytania". Zapraszamy w dniach 7-11 maja.

Wernisaż wystawy Roberta Jankowskiego w MBP w Skierniewicach
kwietnia

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Roberta Jankowskiego „Pejzaż ze słońcem”. Czekamy 24 kwietnia 2018 r. o godz. 18 w siedzibie biblioteki przy ul. Mszczonowskiej 43 a.

Wieczór poetycki w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
kwietnia

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na wieczór poświęcony twórczości Zdzisława Jaskuły. Wiersze interpretować będzie Milena Lisiecka.

Zapraszamy 9 kwietnia 2018 r. o godz. 18 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Wsterplatte 60

marca

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach informuje, że 31 marca (Wielka Sobota) wszystkie jej placówki będą nieczynne.

Warsztaty decoupage w Filii nr 4 MBP w Skierniewicach
marca

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach serdecznie zaprasza na warsztaty "Wielkanocna pisanka - warsztaty decoupage".  Zapraszamy 17 marca 2018 r. o godz. 14 do Filii nr 4 MBP przy ul. Bohaterów Westerplatte 60 (tel. 46 880 92 99). Prosimy o zapisy, liczba miejsc ograniczona.

Maja Lunde
Błękit